Skleněnka

Skleněná trubička zakončena rozšířeným prostorem (tzv. kotel) pro umístění marihuany. Je velice křehká a lehce se rozbije. Skleněnka nijak nefiltruje kouř, který přesní prochází, proto kouření přes skleněnku silně dráždí plíce a vyvolává prudký kašel spolu s palčivou bolestí na hrudi. Prodávají se ve většině trafik za cenu 7-15 Kč.

Na vnitřní straně skleněnky vzniká během kouření vrstva dehtu. Ten stále ještě obsahuje nemalé množství THC. Zahříváním skleněnky se z dehtu začne uvolňovat kouř. Ten v Česku kuřáci marihuany obvykle kouří, když nemají k dispozici žádnou marihuanu, kterou by mohli vykouřit. Tato činnost se slangově nazývá „Shitování“.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Vybavení pro kouření a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>